SALT Araştırma Ferit F. Şahenk Salonu Kayıt Formu
TR   EN
SALT Araştırma, Salı-Cumartesi günleri 11.00-17.00 saatlerinde, ana salonda yalnızca randevulu kullanıcılara hizmet verir. Genel koşullar ve randevu formu saltresearch.org‘da bulunmaktadır.

SALT Araştırma Ferit F. Şahenk Salonu ileri bir tarihte hizmete girecektir.
SALT Araştırma Kayıt Formu
TR   EN
Kamu sağlığını korumaya yönelik uygulamalar kapsamında kayıt sistemine geçen SALT Araştırma, Salı’dan Cumartesi’ye 11.00 ile 17.00 saatleri arasında, ana salondaki çalışma mekânında hizmet veriyor. Herkes için güvenli bir ortam sağlama gayretiyle mimarlık, tasarım, sanat, ekonomi, toplum ve kent çalışmalarında yayın koleksiyonuna ihtiyaç duyan araştırmacıların mekândan yararlanması öncelik taşıyor. SALT yapılarına HES koduyla giriş yapılmaktadır.

SALT Araştırma’da yayınları incelemek için aşağıdaki form üzerinden kayıt yaptırıp randevu talebinde bulunabilirsiniz. Başvurular Kullanım Koşulları’na göre değerlendirilip talepler e-posta aracılığıyla onaylanacaktır.

Bu sayfaya ilk kez giriş yapıyorsanız kullanıcı adı ve şifre belirleyerek formu doldurabilirsiniz. İleri bir tarihte hizmete girecek olan Ferit F. Şahenk Salonu’na kayıtlı araştırmacılar, mevcut kullanıcı adı ve şifreleriyle SALT Araştırma ana salonunda çalışmak üzere randevu alabilir.

İlgi ve anlayışınız için teşekkürler.

Kullanıcı Bilgileri

Kişisel Bilgiler